Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 111 тисяч волинян вже отримали повідомлення – рішення про нараховану суму плати за землю

12.06.2017

На Волині сформовано понад 240 тисяч повідомлень - рішень про нараховану суму плати за землю. 111,3 тисячі таких повідомлень фізичним особам вже вручено, - про це на щотижневій нараді у Волинській ОДА повідомила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Загалом в області 314 тисяч фізичних осіб - власників земельних ділянок та землекористувачів. До 1 липня відповідно до вимог Податкового кодексу повідомлення-рішення від ДФС про нараховану суму плати за землю повинні бути вручені усім таким платникам.   

«Враховуючи, що плата за землю є вагомим джерелом доходів бюджетів територіальних громад, прошу представників органів місцевого самоврядування - сільських, селищних, міських голів активно співпрацювати з податківцями щодо вручення платникам повідомлень-рішень та забезпечення своєчасної сплати податку, недопущення формування боргу із нарахованих сум», - наголосила Світлана Савчук.

 Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фізичні особи мають 60 днів для сплати податкових зобов’язань із дати отримання повідомлення-рішення про нараховану суму плати за землю.

Як свідчить аналітика, фізичні особи вже поповнили місцеві бюджети на 12,4 мільйона гривень плати за землю. Загалом на Волині протягом січня-травня 2017 року  надходження плати за землю склали 114,8 млн.грн., із приростом до 2016 року на 17 мільйонів гривень.

 

Відділ організації роботи ГУ  ДФС у Волинській області