Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сергій Тупальський: Наше завдання – забезпечити швидкий перетин митного кордону України всім громадянам у рамках дії безвізу

12.06.2017

За два дні громадяни зможуть відвідувати європейські країни у рамках дії безвізу. Як проходити митний контроль, на що звернути увагу та які особливості перетину кордону сьогодні розповів в.о. начальника Київської міської митниці ДФС Сергій Тупальський на прикладі роботи митного посту «Аеропорт «Київ»» (Жуляни).

«Основне завдання, яке ставить перед собою митниця – це забезпечення інформування громадян, особливо тих, хто вперше перетинатиме кордон України, надання їм необхідних консультацій та роз’яснень щодо проходження митного контролю. На виконання доручення Президента України було створено інформаційні стійки, які розміщено при вході в аеропорт, на яких громадяни мають змогу одразу ж отримати необхідну митну консультацію», – зазначив Сергій Тупальський.

Окрім отримання усної консультації, на інформаційних стійках можна, у разі необхідності, заповнити й митну декларацію. За потреби допомогу в оформленні декларації нададуть працівники митниці.

Головне, наголосив Сергій Тупальський, громадянам треба пам’ятати про необхідність декларування товарів до здійснення реєстрації на рейс.

Митниця працює цілодобово, тому отримати усю необхідну інформацію громадяни мають змогу у будь-який час.

На інформаційних стійках також розміщені буклети та пам’ятки для подорожуючих за кордон у рамках дії безвізового режиму з ЄС, в яких коротко викладені правила перетину митного кордону.

Для забезпечення швидкого та комфортного перетину кордону громадянами України з працівниками митниць було проведено додаткові тренінги та навчальні заходи щодо використання технічних засобів митного контролю, роботи кінологічних команд тощо.

Крім того, для зручності громадян на веб-порталі ДФС в режимі on-line працює сервіс «Кордон» http://kordon.sfs.gov.ua/, за допомогою якого можна перевірити завантаженість пунктів пропуску і таким чином планувати оптимальний маршрут та розрахувати час на перетин кордону.

Загалом, за прогнозами з початку дії безвізового режиму пасажиропотік через державний кордон буде збільшено орієнтовно на 30%.

 

Прес-служба Державної фіскальної служби України