Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Волині збір ПДВ перевищив минулорічні показники майже в півтора рази

09.06.2017

За підсумками січня-травня 2017 року на Волині зібрано 409,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Таким чином, збір ПДВ в області перевищив показник аналогічного періоду попереднього року на 47,3 відсотка.

Цей позитив безпосередньо пов'язаний  із запровадженням системи електронного адміністрування податку на додану вартість та підвищенням якості його адміністрування, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Звіти в режимі online, що системою автоматично опрацьовуються на наявність ризиків, ми аналізуємо більш швидко та якісно, аніж це було раніше. Відтак, у разі виявлення потенційних ризиків щодо несплати податків можемо ефективно реагувати на застосування схем мінімізації. Іншими словами, фіскали отримали дієвий аналітичний інструментарій, відтак – вагомі аргументи, для переконання платників відмовитися від застосування операцій з формування сумнівного податкового кредиту», - зазначає перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.   

Як підкреслив посадовець, завдяки ефективним заходам з детінізації економіки ріст збору ПДВ на Волині фіксують з початку року. Така тенденція буде характерною протягом усього фінансового року, - прогнозують в ГУ ДФС у Волинській області.  

                                               

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області