Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Волинські фіскали відзначили День вишиванки різноманіттям символів національного вбрання

18.05.2017

 

Різнобарвна вишивка хрестиком, полтавська та гуцульська гладь, бісер, шовк та шерсть – таке розмаїття технік і матеріалів прикрашає вишиванки, які  фахівці Головного управління ДФС у Волинській області 18 травня продемонстрували на своїх робочих місцях.

Як з’ясувалося, чимало працівників органів ДФС не лише шанують національні традиції, відтак – мають у своєму гардеробі речі з українською вишивкою, а й власноруч створюють справжні шедеври, додаючи  вишиванці сучасних мотивів.

«Приємно відзначити, що чимало наших колег, як і сторіччя тому наші славні предки, зберігають традиції української вишивки. Ми всі знаємо, що українське національне вбрання – це та історична спадщина, створюючи яку наші попередники передавали знання, досвід і цінності свого народу прийдешнім поколінням. Орнамент, символи та кольори кожної вишиванки – унікальні, як культура кожного народу, що має прадавню історію», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

До речі, сьогодні фахівці ДФС мали можливість помилуватися колоритом  вишиванок з усіх регіонів України: на нараду в режимі відео - селектору її учасники – від керівного складу ДФС України до керівників регіональних управлінь прибули в національному вбранні.   

Тим часом, допоки науковці сперечаються щодо часу виникнення української вишиванки, для усього світу вона залишається культурним кодом та атрибутом незалежного, самобутнього та єдиного народу, який тисячоліттями  мовою символів і кольорів розповідає та адресує в майбутнє свою історію, філософію та культуру.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області