Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Волиняни задекларували майже 115 мільйонів гривень отриманих торік доходів

20.03.2017

Волиняни вже відзвітувалися про 114,7 мільйона гривень отриманих у 2016 році доходів. До сплати в бюджет ці громадяни задекларували майже 2,2 мільйони гривень ПДФО та 578 тисяч гривень військового збору.

Про це в інтерв’ю для телеканалу «Нова Волинь» повідомила заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Запрошуємо волинян, котрі ще не відзвітувалися про отримані у минулому році доходи завітати в Центри обслуговування платників, у яких наші спеціалісти нададуть фахові консультації щодо особливостей деклараційної кампанії та допоможуть правильно заповнити декларацію і визначити суму податкового зобов’язання в бюджет», - зазначила Олена Нікотіна.

Як наголосила посадовець, податкову декларацію можна подати в електронному форматі за посередництвом спеціального сервісу «Електронний кабінет платника», що на єдиному веб - порталі ДФС України.

 За останніми даними двоє волинян повідомили про доходи, що перевищують мільйон гривень. Тобто, двоє громадян задекларували разом 8 мільйонів гривень доходів, отриманих від продажу майна.

Загалом, як свідчить аналітика, найчастіше волиняни декларують спадщину – про доходи від отриманої спадщини відзвітувалися 336 громадян. Тим часом, 67 волинян подали декларації із зазначенням доходів від продажу майна, ще 58 волинян задекларували доходи від здачі в оренду нерухомості та іншого майна. Декларації про отримані іноземні доходи  подали 10 громадян, двоє громадян відзвітувалися про доходи від продажу інвестиційних активів.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області