Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В обласному центрі Волині припинено діяльність підпільного цеху з виробництва горілчаного фальсифікату

17.03.2017

В ході проведення операції «Акциз-2017» на Волині припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату та місць його накопичення і зберігання. Незаконний цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в двох приміщеннях одного з гаражних кооперативів м. Луцька, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області  документально зафіксували, коли на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду провели три обшуки гаражних приміщень та огляд транспортного засобу.

Відтак, правоохоронці вилучили 1088 літрів готової горілчаної продукції під виглядом відомих торгових марок  вартістю 180 тис. грн., рідину з характерним запахом спирту, що використовувалась при виробництві фальсифікованої горілки в кількості 560 літрів вартістю 120 тис. грн., порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, електричний насос, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

Окрім цього, оперативними співробітниками перед початком проведення слідчих дій зафіксовано факт завантаження горілчаного фальсифікату у легковий автомобіль з метою подальшого його транспортування та збуту. Таким чином, вказані підакцизні товари зловмисники планували реалізувати через роздрібну торгівельну мережу Волинської області. Транспортний засіб, який до того ж  незаконно ввезений на територію України та експлуатувався по підроблених документах правоохоронцями також вилучено.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 700 тис. гривень.

Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз.

 

 Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області