Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оперативники ГУ ДФС Волині не допустили в обіг неякісні цигарки вартістю понад 2,3 мільйона гривень

10.08.2016

Тютюнові вироби виробництва Об’єднаних Арабських Еміратів в кількості 200 тисяч пачок без акцизних марок встановленого зразка, що затримали в ході огляду вантажівки співробітники податкової міліції Волині, підлягають знищенню, - вердикт Апеляційного суду Волинської області.

Таке остаточне рішення у справі про нелегальне транспортування підакцизної продукції для подальшої реалізації ухвалено днями на підставі матеріалів оперативників ГУ ДФС у Волинській області. 

 Отож, в обіг не допущено масштабну партію тютюнового контрафакту, що становив загрозу життю і здоров’ю споживачів, - акцентують увагу в оперативному управлінні ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що відповідно до ст.1 ЗУ «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», продукція, під час маркування якої порушено встановлені законодавством вимоги щодо умов маркування та(або) до змісту і повноти інформації, а також продукція, на яку немає передбачених законодавством документів, що підтверджують її якість і безпеку, вважається небезпечною для споживання.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області