Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Оптимізація структури та чисельності органів ДФС не позначиться на якості роботи податкових органів, -ГУ ДФС Волині

24.03.2016

В процесі оптимізації структури територіальних органів ДФС Волинської області штатну чисельність працівників ГУ відомства та ОДПІ  скорочено на 22,3 відсотка. Тобто, вже цього року в територіальних органах ДФС, які адмініструють податкові платежі, працює 638 фахівців, а це на 183 одиниці менше як у минулому році.

Про це на засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Волинській області повідомила заступник начальника ГУ відомства Тетяна Харченко.

 «Оскільки процес оптимізації триває, то з часом  штатна чисельність територіальних органів ДФС, які адмініструють податкові платежі, стане меншою проти минулого року на 24,2 відсотка. Термін завершення реорганізації  державних податкових інспекцій області орієнтовно визначено на 15 травня 2016 року. З наявних  шести ДПІ залишається три, а саме Володимир-Волинська ОДПІ, Ковельська ОДПІ та Луцька ОДПІ. У решті адміністративних одиниць працюватимуть відділення», – зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Тетяна Харченко.

Водночас посадовець запевнила, що скорочення чисельності та структурні зміни не матимуть негативного впливу на процес адміністрування податкових платежів та якість надання послуг платникам податків.

«В кожному районі області створено відповідні відділення державних податкових інспекцій, що надають весь спектр адміністративних послуг, у тому числі через мережу Центрів обслуговування платників, яких на Волині вже працює 12. Щодо забезпечення надходжень, то початок 2016 року можна вважати досить успішним. Позитивна динаміка надходжень податкових платежів характерна для наповнення держбюджету, та місцевих скарбниць. А за підсумками березня ми очікуємо 355 мільйонів гривень податкових платежів,  в тому числі до Державного бюджету – 193 мільйони гривень. Це буде абсолютним рекордом надходжень до бюджетів для Волині», - наголосила Тетяна Харченко.

Нагадаємо, що у січні-лютому 2016 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано 544,6 мільйона гривень податкових платежів. Сума двомісячних надходжень податків в області перевищує минулорічні показники на 38,7 відсотка.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області