Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Громадська рада при Головному правлінні ДФС у Волинській області пропонує удосконалити спрощену систему оподаткування

23.12.2015

Замість кардинальних змін у спрощеній системі оподаткування, зокрема виключення можливості для її застосування  юридичними особами, Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Волинській області пропонує удосконалити запропонований законодавчий проект з тим, щоб не збільшувати фіскальне навантаження на малий бізнес.

Відповідне звернення згідно рішення Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області від 22.12.2015 року буде спрямовано до профільного комітету Верховної Ради України.

Лідери громадських інституцій Волині, котрі входять до консультативно-дорадчого органу при ГУ ДФС Волині,  пропонують суттєво доопрацювати проект податкових новацій задля уникнення різкого збільшення фіскального навантаження на платників єдиного податку та збереження можливостей використання спрощеної системи  широким колом підприємців.

Окрім того, представники громадськості Волині вважають за потрібне відтермінувати введення в дію нових положень в системі оподаткування, які обмежуватимуть права платників єдиного податку, щонайменше до 1 січня 2017 року.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області