Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Затверджено Порядок надання узагальнюючих податкових консультацій

14.11.2017

Луцька ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області інформує,  що 3 листопада 2017 року  набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 27.09.2017 №811, яким затверджено Порядок надання узагальнюючих податкових консультацій.

Цей Порядок розроблений відповідно до підпункту 192.1.5 пункту 192.1 статті 192 розділу I та пункту 52.6 статті 52 глави 3 розділу II Податкового кодексу України та визначає процедуру надання Міністерством фінансів України узагальнюючих податкових консультацій.

Зокрема, Порядком визначено, що узагальнюючі податкові консультації надаються:

за результатами періодичного узагальнення індивідуальних податкових консультацій, наданих контролюючими органами платникам податків;

у разі наявності обставин, що свідчать про неоднозначність окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Узагальнюючі податкові консультації затверджуються наказом Міністерства фінансів України та оприлюднюються на офіційному веб-сайті Мінфіну України протягом п’яти календарних днів з дня їх надання.

Узагальнюючі податкові консультації не є нормативно-правовими актами.

Звертаємо увагу, що наказ № 811 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 03.11.2017 № 86.

 

Сектор  організації роботи  Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області