Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Луцькі роботодавці спрямували до Зведеного бюджету понад 200 мільйонів гривень ПДФО

15.03.2017

За два місяці 2017 року працедавці міста Луцька, Луцького, Ківерцівського та Рожищенського районів перерахували до бюджетів усіх рівнів  208,0 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 74,3 мільйона гривень більше торішнього показника. Про це повідомила начальник Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Сава.

Зокрема, у місцевий бюджет м. Луцька сплачено 109,3 мільйона гривень ПДФО, місцеві скарбниці Луцького району отримали 28,1 мільйона гривень, Ківерцівського району – 12,4 мільйона гривень та Рожищенського району – 6,2 мільйона гривень цього податку. Окрім того,  чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 52 мільйони гривень спрямовано до державної казни.

«На значний приріст надходжень ПДФО позитивно впливає висока відповідальність значної частини луцьких працедавців за дотримання державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників. А в умовах оновленого бюджетного законодавства це додаткові надходження до бюджетів всіх рівнів»,- зазначила Світлана Сава.


Відділ організації роботи Луцької ОДПІ