Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Вимоги антикорупційного законодавства фахівцям територіальних органів ДФС Волині роз’яснили в ході 815 заходів

17.01.2018

Щоб ефективно протидіяти корупційним ризикам та проявам співробітники управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області систематично проводять комплекс заходів, передбачених чинним законодавством.

Акцент на попередження корупційних проявів – серед першочергових завдань у роботі підрозділу, оскільки саме профілактичні заходи значною мірою запобігають корупційним правопорушенням. 

Про це учасників засідання Громадсько - консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області поінформував старший оперуповноважений з особливо важливих справ управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Волинській області Анатолій Колодій.

«При організації та проведенні профілактичних заходів зусилля підрозділу були направлені на роз’яснення антикорупційного законодавства працівникам податкових та митних органів області шляхом виступів в колективах, на нарадах і колегіях. Зокрема, у 2017 році проведено 815 таких заходів», - зазначив доповідач.

Як розповів Анатолій Колодій, також управлінням внутрішньої безпеки  за виявленими фактами винесено 21 офіційне застереження  та  проведено 160 службових перевірок та розслідувань. Як результат, внесено 82 подання  керівникам щодо вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень. Відтак, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 26 працівників територіальних органів ДФС у Волинській області.

Водночас, до правоохоронних органів скеровано 23 матеріали щодо порушень чинного законодавства працівниками органів Головного управління ДФС у Волинській області та Волинської митниці, а також службових осіб суб’єктів господарювання, для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та для надання правової оцінки.

На підставі напрацювань УВБ територіальних органів ДФС у Волинській області прокуратура Волинської області внесла до ЄРДР  відомості про вчинення кримінальних правопорушень працівниками територіальних органів ДФС області у восьми випадках за ст.364 КК України, у двох - за ст.366 КК України.

Окрім того, протягом 2017 року викрито чотири факти отримання неправомірної вигоди працівниками територіальних органів ДФС у Волинській області, за матеріалами УВБ ГУ ДФС в області складено сім протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області