Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області викрито посадовця митниці, котрий вчинив корупційне правопорушення

20.06.2017

Протокол про адміністративне правопорушення стосовно посадової особи митного посту «Доманово» Волинської митниці ДФС, котрий не повідомив про наявний конфлікт інтересів та здійснив митне оформлення транспортного засобу близької особи, складено за матеріалами управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Посадова особа митниці прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, ігноруючи таким чином антикорупційне законодавство, - уточнюють  в управлінні внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Напрацьовані співробітниками УВБ ГУ ДФС в області матеріали було передано до управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Відтак, було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, передбаченого ч.ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) відносно старшого інспектора відділу митного оформлення митного посту "Доманово" Волинської митниці ДФС.

Остаточне рішення у справі ухвалить суд.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області