Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Щоб попередити корупційні ризики вимоги антикорупційного законодавства волинським фіскалам роз’яснили в ході 207 заходів профілактичного характеру

05.04.2017

Про вимоги антикорупційного законодавства та недопустимість корупційних проявів під час виконання посадових обов’язків фахівцям територіальних органів ДФС у Волинській області та Волинської митниці ДФС наголошено в ході 207 роз’яснювально-профілактичних заходів, - інформує  управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області

Тим часом, щоб запобігти корупційним проявам та виявити і знешкодити корупційні ризики, прояви чи зловживання співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області ініціювали 38 службових перевірок щодо діяльності окремих посадових осіб територіальних органів ДФС.

Вивчивши обставини та умови діяльності посадовців ДФС, управлінням  внутрішньої безпеки внесено 9 подань керівникам для вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 працівників.

  Водночас, чотири напрацьовані УВБ  ГУ ДФС в області матеріали щодо порушень чинного законодавства працівниками органів Головного управління ДФС у Волинській області та Волинської митниці ДФС, а також службовими особами СГ, скеровано до правоохоронних  структур для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та надання правової оцінки.

Розглянувши ці матеріали, Прокуратура Волинської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості про вчинення кримінальних правопорушень працівниками органів ДФС області в двох випадках за ст.364 КК України.

В УВБ ГУ ДФС у Волинській області наголошують, що саме акцент на профілактику корупції допомагає запобігати багатьом корупційним  правопорушенням та водночас сприяє дотриманню антикорупційних норм в колективі працівників територіальних органів ДФС у Волинській області.   

 Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області