Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Вимоги антикорупційного законодавства фахівцям ДФС на Волині роз’яснили в ході 115 профілактичних заходів

18.04.2016

Головного інспектора митного поста "Луцьк" спіймали на хабарі

Задля упередження корупційних проявів в органах ДФС Волині співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області систематично здійснюють комплекс роз’яснювально - профілактичних заходів. Зокрема, у І кварталі 2016 року серед працівників органів ДФС в області проведено 115 бесід і виступів.

Вимоги антикорупційного законодавства роз’яснили як працівникам ГУ ДФС в області та ОДПІ, так і посадовим особам Волинської митниці ДФС.

Водночас,  протиправні дії посадових осіб територіальних органів ДФС стали предметом вивчення  40 службових перевірок. Їх результат -  внесення 20 подань керівникам щодо вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 38 посадовців органів ДФС.

Напрацьовані співробітниками управління внутрішньої безпеки 6 матеріалів щодо викритих порушень чинного законодавства посадовцями територіальних органів ДФС, Волинської митниці ДФС та службових осіб суб’єктів господарювання спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України.

Розглянувши матеріали, прокуратура Волинської області  внесла до ЄРДР  відомості про вчинення кримінальних правопорушень в 5 випадках, зокрема відносно працівників органів ДФС області зареєстровано 4 кримінальні провадження.

 

            Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Волинській області