Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізовано понад 4,6 мільярда гривень податкових платежів

06.08.2019

За підсумками семи місяців 2019 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 4 мільярди 631 мільйон гривень податкових платежі, які адмініструють органи ДФС.

Сума сплачених в області податків на 22,2 відсотка більше проти аналогічних показників минулого року, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки в області ріст сплати податків до бюджетів  стабільно перевищує двадцять відсотків, позитивна динаміка надходжень цілком очікувано повинна стати закономірністю у другому півріччі поточного фінансового року, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

 «Ситуація зі сплатою податків відображає загальні тенденції економічного розвитку та загальної податкової культури в суспільстві.. Позитив у надходженнях – не лише кількісний, а й якісний результат діалогу фахівців ДФС з представниками соціально відповідального бізнесу, за яким щоденна праця колективу волинських фіскалів. Варто особливо відзначити, що акцент на аналітичну складову у нашій роботі та сучасний формат спілкування з бізнесом за посередництвом електронних сервісів сприяє більш продуктивній роботі і створює комфортні умови для діяльності сумлінного бізнесу», - вважає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області