Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місцеві бюджети Волині отримали майже на чверть більше податків

08.05.2019

Понад 1,4 мільярда гривень податкових платежів отримали місцеві бюджети Волині за підсумками січня-квітня 2019 року. Це на 23,5 відсотка більше проти аналогічного періоду торік, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Ріст надходжень місцевих бюджетів – результат скоординованих зусиль представників усіх гілок влади в питанні детінізації економіки. Окремо варто відзначити дієву позицію лідерів територіальних громад в питанні впорядкування відносин власності та землекористування, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Безперечний позитив у забезпеченні надходжень до місцевих бюджетів  - показник ефективності роботи територіальних органів ДФС. Наша постійна взаємодія з органами місцевого самоврядування, діалог з представниками бізнесу та якісні послуги, які надаються у Центрах обслуговування платників, сприяють росту надходжень та підвищенню податкової культури», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що  завдяки стабільному росту місцевих бюджетів громади можуть впевнено планувати і фінансувати в межах наданих повноважень заходи з розвитку територій. 

«В особі працівників органів ДФС представники місцевої влади та громадяни мають компетентних консультантів-помічників, які  нададуть необхідну інформацію щодо виконання податкових зобов’язань. Водночас ми потребуємо інформації від владних структур та громадськості щодо можливих зловживань з тим, щоб вживати в межах компетенції заходи контрольно-перевірочного характеру. Отож, сподіваємося на обопільно корисний обмін інформацією та діалог», - підсумувала Світлана Савчук. 

         Сектор комунікацій  ГУ ДФС у Волинській області