Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Завдяки платникам податків Волині подолано 3-мільярдний рубіж у податкових надходженнях

04.07.2018

Протягом першого півріччя 2018 року на Волині зібрано 3 мільярди 250 мільйонів податкових платежів до бюджетів усіх рівнів. Таким чином, ріст сплати податків в області склав плюс 24,6 відсотка до минулорічних показників. 

Понад 642 мільйони гривень додаткових надходжень забезпечено за рахунок удосконалення процесів адміністрування, своєчасного реагування на можливі ризики несплати і завдяки високій податковій культурі більшості платників податків, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Динаміка росту податкових платежів, яку ми прогнозували на початку бюджетного року, – вже визначальна тенденція та вагомий бюджетний успіх першого півріччя, оскільки переконує не лише в ефективності заходів територіальних органів ДФС в питанні мобілізації податкових надходжень, а й свідчить про належний економічний потенціал регіону. Завдяки налагодженому діалогу ДФС з представниками соціально відповідального бізнесу в області стабільно виконуються завдання з наповнення держбюджету, а місцеві громади отримують передбачені кошти на вирішення актуальних питань», -  зазначає  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що саме зусилля в напрямку детінізації економіки, насамперед активна протидія спробам мінімізувати ПДВ чи продовжувати практику тіньової оплати праці, своїм наслідком мають ріст податкових надходжень.

«Важливо, що ефект і значимість нашої роботи – не лише додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів. Якщо говорити про інші важливі аспекти, то ритмічне надходження податків означає впевненість і фінансову самостійність територіальних громад у власній спроможності вирішувати проблемні питання, своєчасне виконання зобов’язань державою та соціальні виплати тим, хто цього потребує саме сьогодні», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області