Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Заготівля чорниці вже додала громадам майже 1 мільйон ренти

27.06.2018

З початку сезону заготівлі до місцевих бюджетів Волині сплачено майже 920 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання дикорослої  продукції.

Сума отриманої громадами ренти від заготівлі перевищує минулорічні показники у 8 разів. Втім, прогнозувати такий же фінансовий ріст за підсумками чорничного сезону поки зарано через нестійкі погодні умови, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Однак, на часі для кожного керівника місцевого самоврядування уважно проаналізувати діяльність заготівельників на території громади з тим, щоб переконати їх сплачувати всі податки. Саме з початком заготівлі стратегічно важливої для області чорниці та іншої дикорослої продукції керівники органів місцевої влади повинні подбати про легальну діяльність представників підприємництва, які є учасниками сезонного заготівельного бізнесу», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Серед визначених законом податкових платежів, що повинні поповнити бюджети всіх рівнів, - рентна плата за спецвикористання лісових ресурсів, ПДФО та єдиний податок. Переважна сума від їх надходжень зараховується до бюджетів громад.  

«Не втратити можливість залучити до місцевих бюджетів додаткові вагомі надходження – під силу кожному лідеру територіальної громади за умови конструктивного діалогу з бізнесом, представники якого здійснюють заготівлю ягід та грибів з комерційною метою», - підкреслила Світлана Савчук.

Зі свого боку працівники територіальних органів ДФС в області завжди допоможуть фаховими консультаціями в питанні легалізації заготівлі дикорослої продукції, - запевняють в ГУ ДФС у Волинській області.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС  у Волинській області