Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Волинська митниця у 2017 році заробила на дороги Волині рекордну суму грошей, а от у 2018 році щось прогнозувати неможливо, - Віктор Кривіцький

11.06.2018

У порядку денному виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що відбулося в Луцьку, розглядали підсумки та прогнози реалізації в області так званого «митного експерименту» щодо реконструкції доріг.

Доповідаючи, начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький назвав рекордним для Волині 2017 рік. У минулому році до державного бюджету митниця спрямувала 7 мільярдів 543 мільйони гривень. Доведений індикативний показник було перевиконано на  1 мільярд 947 мільйонів гривень. На реконструкцію автомобільних доріг було спрямовано 766,2 млн гривень.

Для порівняння, що у 2015 році за митним експериментом в обласний бюджет було спрямовано 104,2 млн грн., у 2016 році - 115,7 млн гривень.

У 2018 році, за словами керівника митниці, зберігається тенденція до збільшення платежів до бюджету. За результатами роботи у І кварталі 2018 року Волинською митницею ДФС перераховано до Держбюджету 2 мільярди 980 мільйонів гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження податків збільшилися на 772,8 млн грн або на 35%. Водночас Волинській митниці ДФС на 2018 рік доведено індикативні показники доходів в загальній сумі 9 мільярдів 204 мільйони гривень. А це на 61% більше показника 2017 року.

Сума коштів, спрямованих на реконструкцію автомобільних доріг за 4 місяці поточного року, склала лише 46,9 млн гривень. Зменшення зумовлено невиконанням індикативних показників протягом лютого-квітня 2018 року іншими митницями ДФС.

Справа в тому, що змінено формулу відрахувань коштів від перевиконання. Зокрема, затверджений новою постановою Порядок передбачає, що коли загальний обсяг митних платежів за звітний місяць менший або дорівнює загальному обсягу показників надходжень, визначених у розписі державного бюджету,  розподіл коштів не здійснюється. Відтак, на сьогодні обсяг коштів, які будуть залучені на реконструкцію доріг Волині, прогнозувати неможливо, оскільки це залежить від усієї системи митниць, а не тільки від Волинської.


За матеріалами Волинської митниці ДФС