Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Волині зібрано на 24,5 відсотка більше податкових платежів

05.06.2018

На Волині у січні-травні 2018 року сплачено майже 2,7 мільярда гривень податкових платежів до бюджетів усіх рівнів. Таким чином, сума податкових надходжень в області перевищує аналогічні показники минулого року на 24,5 відсотка.

«За підсумками п’яти місяців поточного року до фактичних надходжень такого ж періоду торік зібрано на 531 мільйон гривень податкових платежів більше. Сума мобілізованих податкових платежів в області цілком відповідає очікуваним показникам та соціально-економічним тенденціям розвитку регіону», -  зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що позитивна динаміка сплати податків залишається визначальною тенденцією. Тож, в ГУ ДФС у Волинській області прогнозують стабільне та ритмічне надходження податкових платежів до бюджетів усіх рівнів до кінця фінансового року.

«Однією з передумов сталих показників наповнення бюджету є заходи у напрямку детінізації економіки, що вживаються контролюючими органами та представниками влади усіх рівнів. Легалізація ринку праці, впорядкування земельних відносин, офіційна держреєстрація підприємництва та реалізація підакцизної продукцією з дотриманням усіх законодавчих норм – ці питання повинні бути під постійним контролем не лише фахівців ДФС, а й представників місцевого самоврядування. Спільні зусилля усіх сторін  своїм наслідком матимуть додаткові надходження до бюджету», - підсумував Віталій Чуй.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області