Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підприємці – спрощенці Волині спрямували до місцевих бюджетів майже 150 мільйонів гривень єдиного податку

29.05.2018

За підсумками січня-квітня 2018 року на Волині до бюджетів громад надійшло 148,8 мільйона гривень єдиного податку. Таким чином, завдяки суб’єктам господарювання, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, місцеві громади Волині отримали на 31,5 відсотка більше цього платежу проти 2017 року.

Позитив у динаміці сплати єдиного податку – визначальна тенденція з початку року. Це означає, що більшість суб’єктів малого підприємництва та аграріїв, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сумлінно виконують конституційний обов’язок щодо сплати податків, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

 «Важливо, що ріст сплати єдиного податку характеризує ситуацію зі сплатою податків серед підприємців - фізичних осіб та спрощенців-юридичних осіб. Зокрема, підприємці - фізичні особи перерахували з початку року 109,6 мільйона гривень єдиного податку, що на 29,4 відсотка більше проти минулого року, юридичні особи спрощеної системи оподаткування - 19,3 мільйона гривень, або на 23 відсотки більше аналогічних показників минулого року. Сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи спрямували до місцевих бюджетів 19,9 мільйона гривень єдиного податку, або на 55,7 відсотка більше минулорічних показників», - розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як підкреслив посадовець, одним із визначальних чинників ефективного наповнення бюджетів громад залишається належна увага органів місцевого самоврядування до питання реєстрації підприємницької діяльності. Лише держреєстрація підприємництва гарантує своєчасне надходження коштів до бюджету.

Використовуючи інфраструктуру громади, підприємці повинні робити свій внесок у розвиток території, ресурси та можливості якої - в основі їх комерційного успіху, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області