Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Військовий внесок волинян з початку року - 77,9 мільйона гривень

23.05.2018

На потреби армії на Волині сплачено 77,9 мільйона гривень військового збору. Це на 32 відсотки більше минулорічних показників за аналогічний період.

Такий ріст сплати військового збору, що справляється з легальних доходів, пов'язаний не лише з підвищенням стандартів в оплаті праці.

Зростання надходжень військового збору майже на третину свідчить про належний рівень податкової культури та соціальної відповідальності більшості  працедавців, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Індивідуальна інвестиція кожного працюючого у вигляді сплаченого військового збору до держбюджету - це найкраще підтвердження високої  громадянської свідомості. Тому кожен волиняни, працюючий легально, із місяця в місяць робить свій посильний, але важливий внесок в обороноздатність країни. Зі свого боку, фахівці ДФС забезпечують максимально ефективне адміністрування цього платежу, від показників сплати якого залежить безпека і життя всіх», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області звертаються до працедавців з проханням поважати право своїх працівників на гідні умови оплати праці та не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Така відповідальна позиція сприятиме не лише ритмічному наповненню бюджетів, а й  гарантуватиме належний соціальний захист і пенсійне забезпечення  найманих працівників. 

        

 Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області