Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Волині до держбюджету сплачено 915 мільйонів гривень податкових платежів

22.05.2018

За підсумками січня-квітня 2018 року на Волині до держбюджету сплачено 915 мільйонів гривень податків і зборів. Сума сплачених в області податкових платежів перевищує минулорічні надходження за аналогічний період на 18,3 відсотка.

Без врахування минулорічного внеску суб’єктів господарювання, які з початку цього року перейшли на обслуговування до Офісу великих платників, до держбюджету з області надійшло на 141,8 мільйона гривень податків більше.

 «Ріст надходжень до держбюджету досягається не за рахунок посилення фіскального навантаження на платників, а шляхом вдосконалення процесу адміністрування, зокрема в частині своєчасного реагування на ризики несплати. Фахівці ДФС володіють достатніми інформаційно-аналітичними ресурсами для того, щоб швидко виявляти ризикові операції та реагувати на потенційні зловживання в межах компетенції», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

Як свідчить аналітика, на Волині з початку року фіксують ріст сплати з більшості бюджетоутворюючих податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДФС в області.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області