Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З легальних доходів волинян у січні 2018 року сплачено майже чверть мільярда ПДФО

20.02.2018

У січні 2018 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплачено 240,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Таким чином, сума мобілізованого в області  ПДФО за підсумками першого місяця нового року перевищує минулорічний показник на 46,1 відсотка, - інформує управління моніторингу та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Серед лідерів сплати ПДФО до бюджету – Луцький район, де у січні поточного року зафіксовано ріст сплати податку в 3,1 рази проти січня 2017 року.

«Оскільки ПДФО – це бюджетоутворюючий платіж, насамперед для територіальних громад, то всім керівникам органів місцевої влади варто проаналізувати наявний стан справ, в першу чергу на ринку праці, з тим , щоб кожен місяць року приносив бюджетам належний фінансовий ресурс. Саме від сумління працедавців, котрі розуміють важливість легальної оплати праці, залежить не лише соціальний захист найманих працівників, а й добробут громад, на території яких здійснюють свою діяльність працедавці», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

У ГУ ДФС в області закликають громадян – найманих працівників теж не ігнорувати свого права на повну оплату праці з перерахуванням всіх визначених законом платежів до бюджету.

«Соціальні гарантії від держави у випадку втрати працездатності чи настання іншого страхового випадку, гідне пенсійне забезпечення в майбутньому безпосередньо залежить від рівня та стажу трудової діяльності. Тож, легальне працевлаштування в інтересах кожного, хто хоче мати гідну пенсію чи допомогу від держави. Лише спільна відповідальність найманого працівника та роботодавця – передумова  фінансової стабільності держави, громади та соціального захисту громадян держави», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області