Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У січні місцеві бюджети Волині отримали на 32 відсотки податкових платежів більше

13.02.2018

У січні 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 275 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Сума мобілізованих до бюджетів громад податків перевищує показники січня минулого року на 32 відсотки. 

«Темпи росту надходжень до місцевих бюджетів Волинської області у січні поточного року майже на 8 відсоткових пунктів перевищують середні показники в Україні. Зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків», - поінформував учасників щотижневої наради  при голові Волинської ОДА в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як свідчить аналітика, за підсумками наповнення бюджетів громад у січні зафіксовано ріст надходжень  податку на доходи фізичних осіб на 57 мільйона гривень, єдиного податку - на 15 мільйона гривень, плати за землю – більш ніж на 6 мільйонів гривень, податку на нерухоме майно  – на 3,2 мільйона гривень.

Великі платники податків, які перебувають на обліку у Офісі великих платників і його територіальних підрозділах, сплатили до обласного бюджету 1,2 мільйона гривень  податку на прибуток.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області