Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук: У 2017 році на Волині до держбюджету мобілізовано понад 2,5 мільярда гривень податків

11.01.2018

На Волині до загального фонду держбюджету протягом 2017 року зібрано понад 2,5 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Таким чином, сума зібраних в області податків до держбюджету за підсумками року майже на півмільярда гривень перевищує рівень надходжень 2016 року.

Про це учасників наради у голови Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Відповідальна та зважена позиція волинських платників, акцент на аналітичну складову в процесі адміністрування податків і зборів поряд із вдосконаленням електронних сервісів дозволили забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 104,8 відсотка, з перевиконанням на 117,1 мільйона гривень. Загалом, збір платежів до загального фонду держбюджету перевищив рівень 2016 року на 495 мільйонів гривень, або на 24,2 відсотка», - наголосила  начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року на Волині зібрано понад 5,6 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області