Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук: Результат злагодженої роботи у 2017 році – 5,6 мільярда гривень податкових платежів

10.01.2018

Протягом 2017 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано майже 5,6 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Рівень бюджетних надходжень 2016 року перевищено на 26,4 відсотка.

Про це учасників наради у голови Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що в області у 2017 році до показників попереднього фінансового року зібрано на 1,2 мільярда гривень більше податків і зборів.

«Цей позитивний результат - логічний підсумок злагодженої роботи усіх гілок влади, контролюючих органів, а також усвідомлення соціальної відповідальності та виконання зобов’язань перед державою сумлінних платників податків», - наголосила Світлана Савчук.

Як повідомила начальник ГУ ДФС у Волинській області, торік великі платники, які працюють на території області, сплатили 156,2 мільйона гривень податку на прибуток до державного бюджету та 17,4 мільйона гривень до обласного бюджету.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області