Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

До держбюджету на Волині сплачено 183 мільйони гривень військового збору

26.12.2017

У січні-листопаді 2017 року з доходів волинян до держбюджету спрямовано 182,9 мільйона гривень військового збору. Сума сплаченого військового збору в області перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 26,9 відсотка.

«Кожен, хто отримує легальну зарплату та інші доходи, що підлягають оподаткуванню, щомісяця фінансово підтримує національну армію,оскільки закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов’язково справляється військовий збір. Цей посильний фінансовий внесок кожного надзвичайно важливий, враховуючи ті виклики, яким протидіє українське військо на сході країни», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

В ГУ ДФС у Волинській області відзначають відповідальну позицію переважної більшості волинських працедавців, яких закон зобов’язує перераховувати військовий збір до бюджету. Водночас ті роботодавці, котрі своєчасно не впорядкували трудові відносини, не лише ігнорують законодавчі вимоги у сплаті визначених податкових платежів, а й позбавляють найманих працівників соціальних гарантій.

 «Враховуючи норми пенсійної реформи,  найманим працівникам варто активніше протидіяти спробам працедавців застосовувати практику «тіньових» виплат. Ваша активна позиція сьогодні – це не лише надходження в бюджет та соціальні гарантії у разі втрати працездатності, а й належне пенсійне забезпечення в майбутньому», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області