Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 14 відсотків збору ПДВ на Волині – суми, сплачені аграріями

20.12.2017

Протягом січня-листопада 2017 року волинські аграрії перерахували до держбюджету 137,3 мільйона гривень податку на додану вартість. Це 14,2 відсотка від загальної суми збору ПДВ в області.

Про це в ході зустрічі з представниками аграрного бізнесу повідомила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Враховуючи виняткову важливість аграрного виробництва для економіки нашого регіону, фахівці ДФС докладно аналізують стан сплати ПДВ з тим, щоб забезпечити належні надходження в бюджет та своєчасне отримання бюджетної дотації сільськогосподарськими товаровиробниками. Зверну Вашу увагу, що лише за умови декларування і сумлінної сплати ПДВ до бюджету можна претендувати на отримання бюджетної дотації, з одночасним дотриманням інших законодавчих критеріїв», - наголосила Світлана Савчук.

Відтак, керівник волинських фіскалів поінформувала про особливості роботи Системи моніторингу оцінки ризиків в зв’язку з тимчасовим її переведенням в тестовий режим з 1 січня 2018 року.

«Всі платники повинні врахувати, що заблоковані у період до набуття чинності змін до Податкового кодексу податкові накладні/розрахунки коригування проходять увесь шлях розблокування за старою процедурою. У разі, якщо протягом 5 робочих днів не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрація таких накладних здійснюється на наступний робочий день, за днем закінчення терміну розгляду пояснень і документів платника податку. Отже, якщо на сьогодні є заблоковані накладні чи розрахунки коригування чи це станеться у грудні, необхідно терміново подати пакет документів або почати процедуру адміністративного оскарження», - звернула увагу учасників зустрічі Світлана Савчук.

Нагадаємо, що у 2017 році запроваджена і діє законодавча норма для сільськогосподарських товаровиробників, які включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, щодо отримання ними бюджетної дотації за власно вирощену продукцію, яка відповідає нормам статті 16 1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України». Станом на 14.12.2017 в Реєстрі отримувачів бюджетної дотації перебувають 105 таких суб’єктів господарювання Волині.

 

Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Волинській області