Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Волині надходження єдиного внеску зросли майже в півтора рази

14.12.2017

За підсумками одинадцяти місяців 2017 року на Волині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 2 мільярди 569,5 мільйона гривень. Це на 811,6 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

«Завдяки налагодженому діалогу з волинськими роботодавцями та покращенню процесу адміністрування цього платежу прогнозовані показники з мобілізації єдиного внеску в області перевиконано на 20,5 відсотка. Таким чином, волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби на 436,8 мільйона гривень більше від встановленого індикативного показника», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що серед першочергових чинників позитивної динаміки у сплаті єдиного внеску займає загальне підвищення соціальних стандартів оплати праці в державі, а також заходи роз’яснювального характеру фахівців ДФС щодо використання лише легальної найманої праці.  

«Зі свого боку фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області приділяють максимальну увагу детінізації ринку праці з тим, щоб переконати працедавців дотримуватися законодавчих вимог у сфері оплати праці. Повна та своєчасно виплачена зарплата – це не лише сприятливий  мікроклімат в колективі працівників, а й перераховані податки та єдиний внесок, що гарантує в майбутньому гідне пенсійне забезпечення офіційно працевлаштованим громадянам», - наголошує Світлана Савчук.

Нагадаємо, що річні індикативні показники із забезпечення надходжень єдиного внеску в області виконано за підсумками січня-жовтня 2017 року. 

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області