Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Місяць на Волині після нового законодавства щодо авто на єврономерах: майже 1,7 тисяч випущених у вільний обіг легковиків та понад 110 мільйонів гривень - у Пенсійний фонд

26.12.2018

За місяць з 25 листопада, після внесення змін до податкового та митного законодавства про випуск у вільний обіг вживаних легкових автомобілів з іноземною реєстрацією, у зоні діяльності Волинської митниці ДФС за деклараціями громадян, які раніше користувались легковиками у митних режимах «транзит» чи «тимчасове ввезення», оформили 1694 автомобілі.

При цьому власники таких транспортних засобів сплатили до бюджету 110,5 млн грн митних платежів. Державна казначейська служба України спрямовує їх на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду України.

Більшість авто оформили без виїзду за кордон на «внутрішньому» митному посту «Луцьк» - 937 транспортних засобів. Другим за популярністю на Волині є митний пост «Ковель» - понад півтисячі. Втім, така зміна митних режимів здійснюється у будь-якому органі доходів і зборів на всій митній території України з пред’явленням їх цьому органу.

Також за місяць на митних постах регіону 5548 громадян України оформили надану Податковим Кодексом знижку на сплату акцизного податку під час імпорту вживаних транспортних засобів з країн Західної Європи.

За матеріалами Волинської митниці ДФС