Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Завдяки заходам податкового контролю на Волині легалізовано більше ста найманих працівників

25.04.2018

Завдяки заходам податкового контролю волинські фіскали у першому кварталі 2018 року легалізували 107 найманих працівників. За результатами  10 позапланових документальних та фактичних перевірок щодо оформлення трудових відносин, проведених на підставі листів та заяв, виявлено та легалізовано працю ще 7 необлікованих найманих працівників.

Інформація про виявлені порушення трудового законодавства передана до управління Держпраці у Волинській області. За результатами розгляду наданих ДФС  матеріалів застосовано штрафів більш ніж на 200 тис. гривень.

Про це учасників наради при голові Волинської ОДА поінформувала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів звернула увагу, що згідно діючого законодавства проведення перевірок органами ДФС з питань використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями заробітної плати «у конвертах» можливе лише за отримання відповідної інформації від органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, фізичних осіб, інших зацікавлених осіб.

«Разом з тим, фахівці ДФС беруть активну участь в роботі комісій та робочих груп. В ході проведених такими комісіями 82 рейдів перевірено 261 місце здійснення діяльності, виявлено 27 неоформлених найманих працівників. Плануючи такі рейди, першочергово увага звертається на прибуткові та характерні для області види діяльності, а також використовується інша інформація, що може свідчити про здійснення підприємницької діяльності. Наприклад, у напрямку легалізації роботи пилорам використовується інформація обленерго про обсяги використання  електроенергії», - розповіла Світлана Савчук.

У першому кварталі 2018 року на Волині обстежено 52 пилорами, встановлено їх власників,  з яких 34 здійснюють господарську діяльність та 18 пилорам використовуються для власних потреб. Як результат, 1 громадянин зареєструвався, як суб’єкт підприємницької діяльності, ще один подав річну декларацію та сплатив передбачені податки до бюджету, легалізовано працю 6 найманих працівників.

В ГУ ДФС у Волинській області вкотре наголошують: гарантовані соціальні виплати у разі настання страхового випадку кожному працівнику, гідне пенсійне забезпечення в майбутньому залежно від трудового стажу можливі лише за умови офіційного працевлаштування.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області