Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ПРОТОКОЛ № 1 першого засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області

01.12.2014
ПРОТОКОЛ № 1

 першого  засідання Ініціативної групи   з підготовки  установчих зборів

для обрання Громадської  ради при ГУ ДФС  у Волинській області

                       

Дата проведення: 19 листопада  2014 року

Місце проведення: м. Луцьк, Київський  майдан, 4, зал засідань.

Початок: 11 год. 00 хв.

Присутні: члени Ініціативної групи – 8 осіб:

Порядок денний:

1. Про  обрання голови ініціативної групи з проведення  установчих зборів  для формування громадської ради  при Головному управлінні ДФС  у Волинській області.

2.  Про обрання секретаря ініціативної групи

3. Про визначення дати та місця проведення установчих зборів для формування  нового складу Громадської  ради

4. Про  повний перелік документів, які мають зібрати представники ІГС та підготовку повідомлення   про скликання установчих  зборів  для формування  громадської ради при ГУ ДФС  у Волинській області.

 

З питань 1, 2 Порядку денного:

Учасники засідання ознайомилися з основними завданнями Ініціативної групи, закріпленими відповідними нормами Положення  про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування  Громадської ради  при Головному управлінні ДФС  у Волинській області .     

Заслухали Воробйову Ж. М., яка запропонувала обрати головою  ініціативної групи з проведення  установчих зборів  для формування громадської ради  при Головному управлінні ДФС  у Волинській області Цибульського В. І.

Заслухали Іовенко Т. С., яка  запропонувала обрати  секретарем Ініціативної групи – Воробйову Ж. М.

Вирішили:

Запропоновані кандидатури підтримати одноголосно.

З питання 3 Порядку денного:

На засіданні було обговорено дату та місце проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Волинській області. Головою Ініціативної групи  Цибульським В. І. запропоновано дату проведення зборів 23 грудня  2014 року, а найбільш прийнятним місцем для проведення заходу обрати  зал засідань ГУ ДФС  у Волинській області ( м. Луцьк, Київський майдан,4).

Вирішили:

Запропоновану дату( 23.12.2014 р.) проведення засідання установчих зборів для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Волинській області  та місце його проведення (зал засідань ГУ ДФС у Волинській області (м.Луцьк, Київський майдан,4) підтримати одноголосно.

З питання 4 Порядку денного:

В обговоренні брали участь: Дутко В.В., Цибульський В. І., Анцух Ю. В., Воробйова Ж. М.

Секретар ініціативної групи Воробйова Ж. М.  проінформувала присутніх на засіданні про  повний перелік документів, які необхідно надати з метою участі в установчих зборах представникам ІГС на адресу ініціативної групи. Зокрема, оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства,   якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із  зазначенням контактних даних (повна назва ІГС, посада в ІГС, який представляє,  номери телефонів ІГС та персональні, електрона пошта);

- згода делегованого представника на опрацювання та оприлюднення його персональних даних;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (копії статуту/положення, свідоцтва про реєстрацію або документа про легалізацію);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2013 – 2014 років.

 

Документи  приймаються наручно або засобами поштового зв’язку до 12 грудня 2014 (включно) з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Луцьк, Київський майдан,4, кабінет 305.

Голова ініціативної групи Цибульський В. І. вважає за потрібне, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  проінформувати місцевих  платників податків   про затверджений склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області (список додається - додаток 1.).  З цією метою  підготувати інформаційне повідомлення і розмістити його на веб-сайті  ГУ ДФС у Волинській області. В тексті  повідомлення  зазначити орієнтовну дату проведення установчих зборів для формування громадської ради при ГУ   ДФС у Волинській області.

Інші виступаючі зазначили, що погоджений текст повідомлення слід надіслати   на  електронні адреси  місцевих  громадських організацій та  веб-сайту «Асоціації платників податків України» .

Вирішили:

Винесені на обговорення пропозиції підтримати одноголосно.

Додаткові питання, винесені на обговорення Ініціативної групи:

Обговорено порядок денний проведення наступного засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області. Визначено дату та час його проведення-19 грудня2014р.                                  

Вирішили:

Взяти інформацію до відома.

 

Голова Ініціативної групи                                                    Цибульський  В. І.

Секретар Ініціативної групи                                                Воробйова Ж. М.