Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Запрошуємо до участі в Установчих зборах для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області

20.11.2014

 

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Головному управлінні ДФС у Волинській області  створюється Громадська рада.

23 грудня  2014 року об 11.00  у приміщенні Головного управління ДФС у Волинській області за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області.

На сьогодні ініціативна група, склад якої затверджено наказом ГУ ДФС в області від 14 листопада 2014 № 161,  здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства,   якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із  зазначенням контактних даних (повна назва ІГС, посада в ІГС, який представляє,  номери телефонів ІГС та персональні, електрона пошта);

- згода делегованого представника на опрацювання та оприлюднення його персональних даних;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (копії статуту/положення, свідоцтва про реєстрацію або документа про легалізацію);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2013 – 2014 років.

Документи на паперових носіях приймаються наручно  або засобами поштового зв’язку  до 12 грудня 2014 (включно) з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Луцьк, Київський майдан,4, кабінет 305.

Відповідальна особа – Воробйова Жанна Миколаївна  – секретар  ініціативної групи.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0332) 777-118 або засобами електронного зв’язку: zmi@vl.sts.gov.ua.

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ для участі в установчих зборах

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за десять календарних днів до дати проведення установчих зборів.