Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області надали понад 122 тисячі адміністративних послуг

10.12.2018

Протягом одинадцяти місяців 2018 року платникам податків надано 122388 адміністративних послуг Зокрема, через Центри обслуговування платників громадяни та представники бізнесу отримали 96650 адмінпослуг.

Як свідчить аналітика, щороку кількість звернень від платників податків з метою отримання адмінпослуг зростає. Тому їх якість та своєчасність надання перебуває під особливим контролем.

«Кожен платник податків має право на обслуговування в органах ДФС  відповідно до затверджених стандартів. Тому всі адміністративні та інші послуги надаються згідно з вимогами технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДФС. До речі, інформація щодо особливостей надання кожної послуги оприлюднена на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області в розділі «Адміністративні послуги». Тому кожен, хто звернувся до нас, може перевірити наскільки точно відповідно до затвердженого алгоритму діяли фахівці територіальних органів ДФС в області», - зазначає керівник волинських фіскалів Світлана Савчук.

Наразі письмових скарг щодо якості чи порушення прав платників  при наданні адміністративних послуг до територіальних органів ДФС в області не надходило, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Розуміючи, що надання адмінпослуг вимагає належного кадрового та технологічного забезпечення, ДФС системно працює над тим, щоб дати можливість кожному платнику отримати необхідну інформацію найбільш зручним способом. Тож,  запрошуємо громадян та суб’єктів господарювання  активніше використовувати можливості спілкування з фахівцями ДФС в електронному форматі - це їх право, яке гарантується законом», - підкреслила Світлана Савчук.

Довідково: щороку, відповідно до Указу Президента України в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права. Саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

З метою підвищення рівня обізнаності громадян з їх правами та обов’язкам в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права. Окрім більш активного інформування платників податків про гарантії дотримання прав і свобод, громадянам пропонуються безоплатні правові консультації.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області