Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Нові реквізити рахунків для ОТГ

2017-01-31

Головне управління ДФС у Волинській області повідомляє, що у зв’язку з об’єднанням у 2016 році територіальних громад сіл, селищ, міст змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад в частині податків і зборів що зараховуються  до місцевих бюджетів. Для сплати податків і зборів, що підлягають зарахуванню до державного бюджету, продовжують діяти ті самі рахунки, що були відкриті у 2016 бюджетному році в органах держказначейства.

Рахунки для  зарахування надходжень для центрів об’єднаних територіальних громад введені в дію з 04.01.2017, а  рахунки для  зарахування надходжень по громадах, які увійшли до їх складу - закриті.

За реквізитами рахунків для зарахування надходжень звертатися до Державних податкових інспекцій та відділень банків територіального рівня по місцю реєстрації та перебування на податковому обліку платника.

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету та місцевих бюджетів, відкритих у Головному управлінні Державної казначейської служби  України у Волинській області для об’єднаних територіальних громад, місцеві  ради яких набули  повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулись у грудні 2016 року.

 

Управління моніторингу доходів та обліково - звітних систем